Світильник підвісний (люстра) Coneo P185 Black



✦Ця люстра (підвісний світильника) створена брендом Atmolight в рамках великого сімейства світильників Capella.
✦Всі плафони сімейства виготовлені з металевої проволоки. Цьому надзвичайно практичному матеріалу на спеціальних станках можна надати найрізноманітніших форм: плавних і ламаних, округлих і кристалоподібних – так творяться проволочні плафони для світильників у надзвичайно різноманітних стилях – від лофта і кантрі до техно й хай-тека.
✦Проволока творить контур плафону, надає йому стилю, але не затримує світло від лампи всередині плафону. Плафон повністю прозорий для світла – саме тому світильники сімейства Capella чудово пристосовані для виконання функцій загального освітлення.
✦Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує широкий асортимент люстр, бра, настільних ламп, спотів та інших світильників українського виробника Atmolight. В наявності різноманітність кольорів, стилів та цінових категорій на будь-який смак.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Спрямоване світло | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Конус |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафону | 18 см |
| Діаметр плафону | 18.5 см |
| Довжина дроту-підвісу | 100 см |
| Лампи в комплекті | Немає |
| Матеріал плафона | Метал |
| На стелю | Немає |
| Розмір кришки кріплення, мм | 90 |
| Рекомендований тип лампи | E27 лампа розжарювання до 60 Вт | Е27 LED |
| Стиль | Кантри, Лофт, Мінімалізм, Модерн, Прованс, Скандинавський, Сучасний |
| Тип кріплення | Скоба |
| Тип приміщення | Для вітальні, Для дитячої, Для кафе, Для коридору, Для кухні, Для передпокою, Для спальної, Для їдальні, бару, ресторану |
| Форма плафону | Конус, Конус подвійний |
- Ціна: 850 ₴












