Світильник лінійний Yoda 1240 Gray





✦Лінійний світильник Yoda 1240 - це популярний формфактор світильника з новими технологіями в новому виконанні. Цей світильник спроектований під трубчату світлодіодну т8 LED-лампу з цоколем G13 та одностороннім підключенням. Завдяки цьому а також завдяки точності лазерної порізки корпусу вдалося мінімізувати об’єм світильника – в діаметрі він лише 57мм. Так мінімалістичний дизайн набуває рис абсолютної легкості.
✦Лінійний світильник Yoda може використовуватися як для загального освітлення так і для освітлення локальних поверхонь – робочих зон в офісі, домашньому кабінеті, на кухонній чи барній стільниці, в кімнаті школяра.
✦Yoda 1240 – підвісний лінійний світильник, він кріпиться до стелі на двох малопомітних, міцних металевих тросиках, завдяки чому його можна розміщувати на різних висотах від стелі (від 5 до 120 см.) та під різними кутами. Таким чином групу з двох-трьох світильників можна розмістити чітко і впорядковано (паралельно-перпендикулярно один одному), або створити оригінальну динамічну композицію (розмістивши світильники під різними кутами і на різних висотах один відносно одгого та по відношенню до стелі). Так даний світильник Yoda може стати одним з визначальних декоративних елементів дизайну приміщень в стилі мінімалізм, модерн, скандинавський, лофт.
✦Корпус лінійного світильника Yoda виготовлений з металу, що гарантує його надійність та довговічність, забезпечує простоту експлуатації. Серійні кольори корпусу – білий та чорний – дозволять йому з легко вписатися в дизайн більшості приміщень.
✦Окремо хочемо розповісти про змінну лампу, що використовується в лінійному світильнику Yoda. За зовнішнім виглядом це традиційна 120 см т8 лампа, але якщо раніше вони були газорозрядні, то тепер їх джерелом світла стали сучасні діоди – більш економні та надійні в експлуатації. Використання діодів також забезпечило можливість одностороннього підключення – тепер електропровід кріпиться до лампи тільки з одного боку, що дозволило зменшити габарити корпусу і підвищити надійність світильника. Лампа не постачається разом зі світильником, її належить купувати окремо. Звертаємо увагу – це повинна бути трубчата 120см LED-лампа т8 з цоколем G13 та одностороннім підключенням. Обирайте лампу виходячи з необхідної потужності та бажаної колірної температури.
✦Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує широкий асортимент люстр, бра, настільних ламп, спотів та інших світильників українського виробника Atmolight. В наявності різноманітність кольорів, стилів та цінових категорій на будь-який смак.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Спрямоване світло | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | G13 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафону | 127 см |
| Діаметр плафону | 5.7 см |
| Довжина дроту-підвісу | 120 см |
| Лампи в комплекті | Немає |
| Матеріал плафона | Метал |
| На стелю | Немає |
| На тросах | Да |
| Розмір кришки кріплення, мм | 50 |
| Розміри виробу, см | 5.7х127 |
| Рекомендований тип лампи | T8 G13 LED з одностороннім під'єднанням 1200 мм |
| Стиль | Лофт, Мінімалізм, Модерн, Скандинавський, Сучасний, Техно, Хай-тек |
| Тип кріплення | Опорний диск |
| Тип приміщення | Для вітальні, Для кафе, Для коридору, Для кухні, Для офісу, Для передпокою, Для складських і виробничих приміщень, Для спальної, Для їдальні, Для торгових залів, бару, ресторану |
- Ціна: 1 890 ₴












