Люстра (світильник підвісний) Opal C180-660-3 Black


✦Ця люстра створена брендомAtmolightв рамках лінійки світильниківOpal.
✦Правильне освітлення потрібне для створення особливого сяйва у вашому будинку. Саме тому ми представляємо світильник з плафоном зі скла, який, крім м'якого освітлення, є ще й декоративним елементом. Його оригінальність полягає у скляному, матовому плафоні та металевому кріпленні, які додають нотку сучасної елегантності. Патрон підходить для лампE27 G45. Рекомендуємо використовуватиLED лампи потужністю до 20 Вт, чого достатньо для приємного, але не сліпучого освітлення. Ступінь захистуIP20гарантує стійкість до вологи та бризок. ЗOpalви створите у своїй кімнаті особливу атмосферу.
✦Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує широкий асортимент люстр, бра, настільних ламп, спотів та інших світильників українського виробника Atmolight. В наявності різноманітність кольорів, стилів та цінових категорій на будь-який смак.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Спрямоване світло | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафону | 18 см |
| Діаметр плафону | 18 см |
| Довжина дроту-підвісу | 100 см |
| Лампи в комплекті | Немає |
| Матеріал плафона | Стекло |
| На стелю | Да |
| Розмір кришки кріплення, мм | 660х40 |
| Рекомендований тип лампи | Е27 G45 LED (не філамент, матове скло) |
| Стиль | Лофт, Мінімалізм, Модерн, Прованс, Скандинавський, Сучасний |
| Тип кріплення | Скоба |
| Тип приміщення | Для вітальні, Для кафе, Для кухні, Для їдальні, бару, ресторану |
- Ціна: 4 280 ₴












