Люстра-підвіс на кабелі чорна GU10 7.5х182 см





Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Спрямоване світло | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 7.5 см |
| Висота | 182 см |
| Вага | 72 г |
| Діаметр стельової чаші | 6 см |
| Основні | |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Напрямок світла | Вниз та в боки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість налаштування висоти | Так |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип люстри | На кабелі |
- Ціна: 2 497 ₴












