Світлодіодна люстра бронза пульт 157Вт




Ексклюзивна світлодіодна люстра від ТМ «Діаша» стане яскравим акцентом у вашому сучасному інтер′єрі. Ця люстра представлена у вигляді чотирьох бронзових кілець, які створюють захоплюючий візуальний ефект, надаючи динаміку будь-якому простору.
Завдяки бронзовому кольору і естетичним підвісам на тросах, люстра підкреслює елегантність і стиль вашої кімнати. Висоту кілець можна регулювати, що дозволяє адаптувати освітлення до різних приміщень.
Особливості
Функціональність люстри підкріплена пультом дистанційного керування, який дозволяє легко змінювати інтенсивність світла. Ви зможете налаштувати колірну температуру від 3200К до 6000К, створюючи ідеальну атмосферу для будь-якої події.
Ідеальне застосування
Ця люстра ідеально підійде для вітальні, спальні або кухні, завдяки своїй універсальності і можливості адаптувати освітлення під будь-який сценарій.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | бронза |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 8635 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Акрил |
| Призначення | Для вітальні дитячої | Для кафе, бару, ресторану | Для коридору | Для кухні | Для офісу | Для передпокою | Для спальні | Для спальника |
| Загальна потужність | 157 Вт |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип керування | Настінний вимикач, Пульт |
| Колірна температура (К) | Тепле світло, Нейтральне світло , Холодне світло |
| Ширина (Діаметр) | 150 см |
- Ціна: 4 160 ₴












