Кришталева світлодіодна люстра підвіс 110Вт чорна





Що Ви бачите перед собою? Перед Вами справжній скарб — світлодіодна кришталева нова люстра в спальню 110 Вт, що є вишуканою прикрасою інтер′єру і новим словом в освітлювальному дизайні від ТМ "Діаша". Цей шедевр сучасного мистецтва втілює собою пишність і передові технології, зводячи відволікаючі деталі до мінімуму, аби кожен кришталь міг повноцінно розкрити свою красу і грати головну роль у світловій симфонії вашого житла.
Українська компанія «Діаша» є провідним постачальником освітлювальних приладів в Україну, тому купити ледовські світильники та люстри гуртом у нас - вибір професіоналів.
Круглий силует лед люстри 2024, підтриманий бронзовим металевим обідом, створює ілюзію світлового вінка, що увінчує простір, додаючи йому ауру респектабельності та візуального простору. Криштали, наче зимова роса, що тільки-но застигла на ранкових гілках, відбивають світло, розсіюючи його в усі боки й створюючи незліченні іскристі відблиски. Великою перевагою цієї люстри є регулювання колірної температури (3200K, 4100K, 6000K).
Кожен кришталь люстри, точно оброблений із високоякісного скла, стає дзеркалом для світла, котре розкидається по кімнаті у блискучому вальсі, створюючи атмосферу святковості та світлової магії. Світлодіоди, що приховані всередині каркасу, забезпечують стабільне та потужне освітлення, підкреслюючи кришталеві елементи так, ніби вони вічно танцюють під музику зоряного небосхилу.
Ця лед люстра ідеально впишеться в інтер′єри, де кожна деталь важлива і де освітлення відіграє роль не просто функціональної необхідності, а є виразом власного стилю та переваг. У просторому салоні або величному вестибюлі вона стане кульмінацією дизайну, а в інтер′єрі, де переважає стриманість, внесе дотик розкоші без зайвого навантаження.
Така Led люстра здатна стати візуальним мостом, що з′єднує епохи й стилі, надаючи їм почуття єдності й сучасної розкоші. У великих приміщеннях з високими стелями вона ніби перетвориться на світловий водоспад, що спускається з височини, захоплюючи дух і запрошуючи погляди вгору.
Кришталева світлодіодна люстра від "Діаша" - це не просто освітлювальний прилад, це — поезія світла, що відтворює найтонші відтінки краси та вишуканості, невидима рука художника, яка ніжно малює на вашому стелі візерунки з світла, змінюючи відчуття простору і перетворюючи будь-яке приміщення в місце, де кожен може відчути себе частиною величного та красивого світу.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Потужність | 110 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 6050 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.8 |
| Діаметр стельової чаші | 150 мм |
| Довжина монтажної планки | 14 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Кришталь |
| Мінімальна висота (см) | 45 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Типи ламп | Світлодіодна |
| Кольори світіння | Нейтральне світло , Тепле світло, Холодне світло |
| Колірна температура (К) | 3200K, 4100K, 6500K |
- Ціна: 3 250 ₴












