Світлодіодна люстра смарт світильник з пультом 105Вт чорна




Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED-и. Така акрилова люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр - класичний, сучасний і навіть в стилі «хай-тек».
Світлодіодна стельова люстра з пультом має декілька режимів регулювання колірної температури: холодний 6000К, нейтральний 4100К, теплий 3200К, LED підсвічування пристельової основи лед люстри, поєднаний режим - основне світло led люстри плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою.
Завдяки можливості регулювання колірної температури, цей акриловий світильник з пультом перетворюється на джерело комфорту, що дозволяє користувачам змінювати атмосферу кімнати від збуджуючої і енергійної до спокійної та розслабленої.
Стельовий led світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість led люстри від 5% до 100%, включити режим "люстра нічник" за допомогою пульта, який комплектується разом з Led люстрою.
З вимикача акрилова люстра перемикається як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення-вимикання по черзі переводить led люстру за такими режимами: підсвічування, холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Світлодіодна люстра з пультом світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу - акрилу, з якого виконаний розсіювач, до того ж цей матеріал дуже міцний, легкий, довговічний - його важко пошкодити, він створює м'яке та рівномірне світло.
Акрилові люстри не тільки розсіюють світло рівномірно та ефективно, але й служать естетичною прикрасою, додаючи стилю та світла в будь-який інтер'єр.
Легка вага, мала висота люстри від стелі (актуально для приміщень з низькою стелею), відсутність скляних елементів (для дитячих кімнат), легкість монтажу та простота обслуговування (можливість самостійного встановлення), оригінальний дизайн з металевими та акриловими частинами, пульт led люстри, димер, додаткове підсвічування одним із трьох можливих кольорів (синій, червоний, рожевий) - вам обов'язково сподобаються наші лед люстри з пультом.
Така світлодіодна люстра з акрилу буде ідеальним вибором для новобудов та сучасних квартир із мінімалістичними інтер'єрами.
Стельова світлодіодна акрилова люстра з пультом від ТМ "Діаша" створена з урахуванням потреб сучасних українських споживачів, які воліють мати якість, стиль та довговічність за доступною ціною.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Діммер | Так |
| Потужність | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5775 лм |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.03 |
| Довжина монтажної планки | 21 |
| Довжина основи | 30 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Акрил |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Типи ламп | Світлодіодна |
| Кольори світіння | Нейтральне світло , Тепле світло, Холодне світло |
| Колірна температура (К) | 3200K, 4100K, 6500K |
| Ширина основи | 30 см |
- Ціна: 2 120 ₴












