Стельова люстра золото пульт димер 145Вт





Стельова світлодіодна люстра з пультом, підсвіткою, 145W, золото від ТМ "Діаша" — це сучасний витвір мистецтва, що поєднує в собі естетику та функціональність. З потужністю 145 Вт, ця люстра забезпечує яскраве освітлення для великих приміщень.
Її дизайн складається з кількох квадратних рам, що створюють тривимірний ефект. Кожна рама обладнана LED стрічками, що випромінюють холодне біле світло, ідеальне для сучасних інтер′єрів.
Особливості застосування
Ця люстра підходить для віталень, офісів та інших просторів, де важливо створити стильний акцент. Її універсальний дизайн легко вписується в будь-який інтер′єр.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Діммер | Так |
| Потужність | 145 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 7975 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED подсветка | Да |
| Вага | 3.6 |
| Довжина монтажної планки | 22.6 |
| Довжина основи | 30 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Акрил |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Типи ламп | Світлодіодна |
| Кольори світіння | Нейтральне світло , Тепле світло, Холодне світло |
| Колірна температура (К) | 3200K, 4100K, 6500K |
| Ширина основи | 30 см |
- Ціна: 3 970 ₴












