Натрієва лампочка Philips 4W T46 2000K 220V E40 тепле світло

Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип лампи | Натрієва |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 48 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи ламп | Натрієва |
| Кольори світіння | Тепле світло |
| Напруга живлення | 220 В |
| Термін експлуатації лампи | 28000 год |
| Температура світіння | 2000 K |
| Тип цоколя | E40 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Форм-фактор | T46 |
| Колір плафону | Прозорий, білий |
- Ціна: 750 ₴












