Світильник із регульованим кольором світіння 50Вт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою температурою кольору від теплого білого до холодного білого.
І при цьому бути окрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна світлодіодна панель.Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-вмиканням.Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби і завдань, що виконуються під його світлом.
І при цьому бути окрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна світлодіодна панель.Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-вмиканням.Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби і завдань, що виконуються під його світлом.
Не знайшли відповіді на своє запитання?
Зв'яжіться з нами й ми допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Підписуйтесь на наші соціальні мережі,
щоб серед перших побачити новинки та огляди на товари!
🔰 Відвідайте магазин «Ваш Декор» сьогодні та надихніться на створення вражаючого та стильного інтер'єру за допомогою наших люстр. Ми готові допомогти втілити Ваші мрії в реальність та створити затишну атмосферу, яка радуватиме вас щодня.
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 2750 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 4 810 ₴













