Сучасна світлодіодна люстра з димером 115Вт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами зовсім нове та незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером та регулятором кольору.
З пульта можна включити один із встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральне; включити режим "нічник" (люстра буде включена лише на 5% потужності LED-люстри),
зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
З пульта можна включити один із встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральне; включити режим "нічник" (люстра буде включена лише на 5% потужності LED-люстри),
зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Не знайшли відповіді на своє запитання?
Зв'яжіться з нами й ми допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Підписуйтесь на наші соціальні мережі,
щоб серед перших побачити новинки та огляди на товари!
🔰 Відвідайте магазин «Ваш Декор» сьогодні та надихніться на створення вражаючого та стильного інтер'єру за допомогою наших люстр. Ми готові допомогти втілити Ваші мрії в реальність та створити затишну атмосферу, яка радуватиме вас щодня.
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 115 Вт |
| Світловий потік | 6325 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр основи | 24 см |
| Діаметр плафона (см) | 40|40|60 |
| Довжина монтажної планки | 22 |
| Лампа в коплекті | Да |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Мінімальна висота (см) | 50 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кольори світіння | Нейтральне світло, Тепле світло, Холодне світло |
| Колірна температура (К) | 3200K, 4100K, 6000K |
- Ціна: 3 190 ₴












