Стельовий вуличний світильник Norlys Bornholm 542AL LED



Колекція Bornholm
Вуличний світильник Norlys Bornholm 542AL — оригінальний і функціональний світильник від відомого норвезького виробника Norlys не залишить байдужим жодного цінителя стильних приладів для будинку. Багаторічний досвід, застосування новітніх технологій і високий рівень контролю якості на всіх етапах виробництва зробила фабрику Норліс (Норвегія) лідером світлотехнічної галузі, а якість і сучасний продуманий дизайн колекції Bornholm є доказом успішності компанії. Вуличний світильник Norlys Bornholm 542AL відмінний варіант екстер'єрного світлового рішення. Дизайнер серії Bornholm добре передав особливість конструкції, підкресливши, що дана модель відмінно підійде для використання на вулиці. Зверніть увагу на важливі технічні характеристики моделі Norlys Bornholm 542AL, щоб отримати оптимальне задоволення від використання. Освітлювальний прилад Norlys 542AL IP65 має особливу конструкцію і спеціальне покриття яке забезпечує захист пристрою в умовах підвищеної вологості, тобто попадання бризок і потоків води не впливає на роботу пристрою. Цей світильник оснащений LED модулем максимальною потужністю 18,8 Вт в кількості 1 шт. Температура світіння - 3000K. Світловий потік - 2000 Лм. Живлення здійснюється від мережі 220 В. Габаритні розміри: ширина - 29 см, глибина - 9 см. Матеріал світильника - метал / акрил, що робить його практичним і доступним за ціновою категорією, а приємний сірий / білий колір можна гармонійно поєднувати з багатьма кольорами в інтер'єрі.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norlys |
| Країна виробник | Норвегія |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Потужність | 18.8 Вт |
| Світловий потік | 1950 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 9 |
| Додатково | Світильник можна розміщувати як на стіні, так і на стелі. |
| Індекс передавання кольору (CRI), Ra | 80 |
| Клас енергоефективності: | A+ |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Алюміній |
| Матеріал плафонів, підвісок | Пластик |
| Розміри | 29 x 9 см |
| Термін експлуатації | 50000 год |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір каркаса, корпусу | Алюміній |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий |
| Кольори світіння | Тепле світло |
| Колірна температура (К) | 3000 |
- Ціна: 6 766 ₴












