Люстра під стелю Hanna II 4 лампи хром/прозорий кришталь



Колекція Hanna
✦ Стельова люстра Hanna IP44 на чотири лампи з хромованим покриттям і прозорими кришталевими кулями створена спеціально для ванних кімнат. Модель щільно прилягає до стелі, має вологозахист і вдало поєднує практичність із сучасним виглядом.
✦ Світильник оснащений чотирма LED-лампами, оточеними декоративними кришталевими елементами. Дзеркальна основа підсилює ефект світла, а ступінь захисту IP44 гарантує безпечне використання у вологих приміщеннях. LED-лампи споживають до 75% менше електроенергії та служать у 20 разів довше, ніж традиційні лампи розжарювання.
✦ Лаконічний дизайн та функціональність моделі створять комфортне освітлення та сучасну атмосферу в будь-якому приміщенні. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних люстр, підвісів, настінних й стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Searchlight Electric |
| Країна виробник | Великобританія |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип цоколя | G9 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 см |
| Довжина | 350 см |
| Ширина | 350 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2.8 |
| Висота (макс.) | 175 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Димер | Так (потрібні спеціальні лампочки) |
- Ціна: 8 594 ₴












