Підвісна люстра Galaxy полірований хром




Колекція Galaxy
✦ Підвіс Galaxy має форму трикутної сфери із дзеркальним хромованим покриттям. Компактний розмір у 600 мм робить його вдалим рішенням для акцентного освітлення сучасних інтер'єрів, додаючи ефект віддзеркалення та глибини простору.
✦ Модель обладнана інтегрованим LED-модулем, перемикачем із функцією димування та регульованим за мінімальною висотою кабелем. Світлодіоди допомагають заощаджувати до 75% електроенергії й працюють до 20 разів довше порівняно з лампами розжарювання.
✦ Лаконічний дизайн та функціональність моделі створять комфортне освітлення та сучасну атмосферу в будь-якому приміщенні. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних люстр, підвісів, настінних й стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Searchlight Electric |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діммер | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Світловий потік | 2003 лм |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 см |
| Довжина | 610 см |
| Ширина | 610 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 3.2 |
| Висота (макс.) | 1900 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Колірна температура | 3000 |
- Ціна: 34 401 ₴












