Підвісний світильник Solexa на 2 лампи — хромований метал і матовий акрил


Колекція Solexa
✦ Підвісний світильник Solexa з двома переплетеними кільцями у хромованому виконанні — стильний акцент для сучасного інтер’єру. Матовий акрил по периметру м’яко розсіює світло, створюючи приємне сяйво на стелі.
✦ Кільця регулюються за кутом нахилу, що дозволяє змінювати світловий акцент у приміщенні. Вбудовані LED-джерела споживають до 75% менше енергії та працюють до 20 разів довше, ніж лампи розжарювання. Підійде для вітальні, їдальні чи просторого холу.
✦ Лаконічний дизайн та функціональність моделі створять комфортне освітлення та сучасну атмосферу в будь-якому приміщенні. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних люстр, підвісів, настінних й стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Searchlight Electric |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діммер | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Світловий потік | 1813 лм |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 см |
| Ширина | 570 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4.3 |
| Висота (макс.) | 1200 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Потужність лампи | 48 |
| Колірна температура | 3000 |
- Ціна: 24 981 ₴












