Парковий світильник металевий морський коричневий на 1 лампу Е27 95.4х12.4 см


Колекція Aludra
![]() |
✦ Скульптурний дизайн та сучасний мінімалізм – ключові слова серії Aludra від відомого дизайнера Jacob Jensen Design. Компактний садовий світильник створює гарний ефект світла та тіні, що висвітлює певні ділянки вашого відкритого простору.
✦ Ліхтар оснащений патроном Е27, що дає гнучкість вибору типу лампи. Завдяки цьому ви можете вибрати енергоефективні LED-лампи або світлодіодні, щоб створити бажану атмосферу у просторі. Модель легко встановлюється завдяки підставці, що входить в комплект.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркасу: Метал, пластик
✦ Колір: Морський коричневий
✦ Тип цоколя: Е27 ✦ Розміри: 95.4х12.4 см
|
![]() |
✦ Парковий світильник стане чудовим вибором для освітлення відкритих просторів, додаючи нотку елегантності та комфорту в будь-яке довкілля. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних точкових світильників, а також накладних та врізних світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Характеристики
Пакування
Інструкція
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Потужність | 15 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип цоколя | E27 |
| Діммер | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5704924022104 |
| TUN | 2389577 |
| Вага | 3.99 |
| Висота коробки | 102 см |
| Глибина коробки | 14.1 см |
| Діаметр плафону | 12.4 см |
| Додатковий матеріал виробу | Пластик |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Алюміній |
| Об'єм коробки | 0.0203 |
| Тип світильника | Парковий світильник |
| Колір каркаса, корпусу | Коричневий |
| Ширина коробки | 14.1 см |
| Основні | |
| Застосування освітлення | Для освітлення садових доріжок, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення навісів і альтанок, Для освітлення вхідних дверей і воріт, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парків, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення сходів |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Спосіб монтажу | В ґрунт |
- Ціна: 12 149 ₴














