Підвісний світильник 1 скляний білий плафон Е14 золото 19х168 см





Колекція Торонто
![]() |
✦ Золотий підвісний світильник з одним скляним плафоном у формі кулі елегантний та сучасний освітлювальний пристрій, здатний перетворити будь-який простір. Скляний плафон у формі кулі додає нотку вишуканості та елегантності. Він підходить для підвішування над столом, робочою поверхнею або в кутку кімнати, не займаючи багато місця.
✦Люстра оснащена патроном Е14, що дає вам гнучкість вибору типу лампи, що підходить під ваш стиль та потреби у освітленні. Завдяки цьому ви можете вибрати енергоефективні LED-лампи або класичні лампи розжарювання, щоб створити бажану атмосферу у вашому просторі. Відображення світла від скла також додає цікавих світлових ефектів.
|
|
✦Матеріал основи освітлювальних приладів – метал, який характеризується своєю міцністю та надійністю. Фарбування виконане порошковим напиленням, після чого фарба запікається в печі за високої температури, що гарантує довговічність покриття. Скло плафонів створено українськими майстрами вручну за італійськими технологіями.
✦Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. Світильник здатний додати нотку сучасності та затишку до будь-якого приміщення, стаючи як функціональним елементом, так і прикрасою інтер'єру.
|
![]() |
![]() |
Основные характеристики светильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафонів: Скло
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Тип цоколя: Е14 ✦ Висота: 168 см ✦ Діаметр: 19 см
|
✦ Золотий підвісний світильник на 1 скляний плафон стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також люстр, бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Куля |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168 см |
| Діаметр | 19 см |
| Діаметр стельової чаші | 80 см |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Мінімальна висота (см) | 46 |
| Напрямок світла | В усі сторони |
| Тип приміщення | Для готелю, Для вітальні, Для кабінету, Для кухні, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання |
| Колір корпусу | Золото |
| Колір плафона, підвісок | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип люстри | На кабелі |
- Ціна: 3 103,20 ₴















