Вбудований вуличний світильник EGLO алюмінієвий світлодіодний сірий 12.5х12.5 см






Колекція ZIMBA-LED
![]() |
✦ Вуличний світильник – надійне освітлювальне обладнання, яке виготовляється з якісних матеріалів з дотриманням усіх європейських стандартів. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп.
✦ Дизайн вуличного світильника добре підійде під різноманітні стилі оформлення дворового простору. Світильник з випромінюванням світла 3000K створює тепле та приємне освітлення. Завдяки колірній температурі 3000K, що відповідає жовтувато-білому відтінку, світильник створює атмосферу комфорту та затишку у будь-якому зовнішньому просторі.
|
|
✦ Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. Ліхтар стійкий до вологи, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Стійкість до іржі та корозії продовжує термін служби виробу, забезпечуючи довговічність та збереження первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу.
✦ Металевий світильник відрізняються довговічністю, надійністю та міцністю. Світильник має рівень захисту IP44, тому створений спеціально для роботи в умовах підвищеного рівня вологості. Захисне покриття та особливості конструкції надійно оберігають від бризок та потоків води.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал: Алюміній
✦ Тип патрона: LED
✦ Ширина: 12.5 см ✦ Висота: 12.5 см
|
✦ Освітлювальні прилади завдяки оригінальним дизайнам та застосуванню сучасних технологій у виробництві відмінно впишуться в будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 0.5 см |
| Діаметр | 12.5 см |
| Довжина | 11.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759952334 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 95233 |
| Вага | 0.32 |
| Глибина врізного отвору (мм) | 95 |
| Діаметр врізного отвору (мм) | 117 мм |
| Клас захисту | 2 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Литий алюміній |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Тип цоколя | LED-module |
| Функції | Пилонепроникний (IP 65) | змінні світлодіоди |
| Колір каркаса, корпусу | Срібло |
| Кольори світіння | Нейтральне світло |
| Колірна температура (К) | 4000 |
| Енергоефективність | E |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Лампочка у комплекті | Да |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
- Ціна: 2 396 ₴
















