Настінний вуличний світильник EGLO світлодіодний з металу 3000К тепле світло свічення 26х15х7.5 см






Колекція KIBEA
![]() |
✦ Настінний вуличний світильник – надійне освітлювальне обладнання, яке виготовляється з якісних матеріалів з дотриманням усіх європейських стандартів. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп. ✦ Вуличний світильник з випромінюванням світла 3000K створює тепле та приємне освітлення. Завдяки колірній температурі 3000K, що відповідає жовтувато-білому відтінку, світильник створює атмосферу комфорту та затишку у будь-якому зовнішньому просторі. Він ідеально підходить для використання на вулицях, у парках, у дворах чи терасах, де важливо створити тепле та гостинне освітлення.
|
|
✦ Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. Ліхтар стійкий до вологи, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Стійкість до іржі та корозії продовжує термін служби виробу, забезпечуючи довговічність та збереження первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу.
✦ Вуличний світильник створює м'яке та приглушене світло. Він дифузує світловий потік, рівномірно розподіляючи його у всіх напрямках. Це забезпечує хорошу видимість та освітлення у навколишньому середовищі без яскравих тіней чи відблисків. Біле світло також може створювати почуття безпеки та комфорту, особливо у нічний час.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал: Сталь
✦ Тип патрона: LED
✦ Ширина: 15 см ✦ Висота: 26 см
|
✦ Освітлювальні прилади завдяки оригінальним дизайнам та застосуванню сучасних технологій у виробництві відмінно впишуться в будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність | 2.5 Вт/год |
| Світловий потік | 460 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759932541 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 93254 |
| Вага | 0.98 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 2 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Оцинкована сталь |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Тип цоколя | LED-module |
| Функції | Захист від бризок і пилу (IP54) <unk> Кутовий монтаж |
| Колір каркаса, корпусу | Антрацит, Білий |
| Кольори світіння | Тепле світло |
| Колірна температура (К) | 3000 |
| Енергоефективність | F |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Датчик руху | Немає |
| Лампочка у комплекті | Да |
- Ціна: 3 332 ₴


















