Вуличний світильник EGLO із металу світлодіодний 3000К теплий колір свічення 18х18х9.5 см






Колекція SITIA
![]() |
✦ Настінний вуличний світильник – надійне освітлювальне обладнання, яке виготовляється з якісних матеріалів з дотриманням усіх європейських стандартів. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп. Ліхтар добре підходить для зовнішнього освітлення будівель, присадибних територій, парковок тощо.
✦ Вуличний світильник з випромінюванням світла 3000K створює тепле та приємне освітлення. Завдяки колірній температурі, що відповідає жовтувато-білому відтінку, світильник створює атмосферу комфорту та затишку у будь-якому зовнішньому просторі. Він ідеально підходить для використання на вулицях, у парках, у дворах чи терасах, де важливо створити тепле та гостинне освітлення.
|
|
✦ Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. Ліхтар стійкий до вологи, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Стійкість до іржі та корозії продовжує термін служби виробу, забезпечуючи довговічність та збереження первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу.
✦ Сатиновий плафон у вуличному світильнику створює м'яке та приглушене світло. Він дифузує світловий потік, рівномірно розподіляючи його у всіх напрямках. Це забезпечує хорошу видимість та освітлення у навколишньому середовищі без яскравих тіней чи відблисків. Біле світло також може створювати почуття безпеки та комфорту, особливо у нічний час.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал: Сталь/Пластик
✦ Тип патрона: LED
✦ Ширина: 18 см ✦ Висота: 18 см
|
✦ Освітлювальні прилади завдяки оригінальним дизайнам та застосуванню сучасних технологій у виробництві відмінно впишуться в будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 9.6 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759959876 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 95987 |
| Вага | 0.78 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Оцинкована сталь |
| Матеріал плафонів, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Тип цоколя | LED-module |
| Функції | Змінні світлодіоди |
| Колір каркаса, корпусу | Сатиновий нікель |
| Колір плафона, підвісок | Білий |
| Кольори світіння | Тепле світло |
| Колірна температура (К) | 3000 |
| Енергоефективність | E |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Лампочка у комплекті | Да |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
- Ціна: 2 551 ₴



















