Вуличний ліхтарний стовп EGLO із металу світлодіодний колір антрацитовий 78х13.5х7 см






Колекція SAKEDA
![]() |
✦ Вишуканий вуличний ліхтарний стовп стане окрасою будь-якого двору чи парку. Виготовлений із якісного металу, він прослужить довгі роки і не підведе навіть у найсуворіші погодні умови. Він гармонійно узгоджується з будь-яким архітектурним стилем. ✦ Ліхтар добре підходить для зовнішнього освітлення будівель, парків, алей, присадибних територій, парковок тощо. Має міцну основу, яка забезпечує стабільність та стійкість до вітру. Стійкий до вологи та пилу, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Використання світлодіодних технологій допомагає знизити енергоспоживання та забезпечити стабільне, надійне освітлення за мінімальних експлуатаційних витрат.
|
|
✦ Ліхтарі найкраще встановлювати на місцях, де потрібне додаткове освітлення у темну пору доби, наприклад, на тротуарах, дорогах, площах, паркових зонах або вздовж парканів. Також їх можна встановити біля входу в будівлі або поруч з об'єктами, які вимагають акцентування уваги. Необхідно враховувати особливості ландшафту та архітектурного стилю будівель, на території яких розташовуватимуться ліхтарі.
✦ Ліхтарі повинні поєднуватися із загальним стилем та дизайном місцевості, щоб створити єдиний та гармонійний образ. При виборі місця для встановлення ліхтарів необхідно враховувати їх висоту та радіус освітлення. Висота ліхтаря має бути достатньою для забезпечення необхідного рівня освітлення, а радіус освітлення має бути достатнім для покриття потрібних зон. |
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Тип патрона: LED
✦ Ширина: 13.5 см ✦ Висота: 78 см
|
✦ Чорний вуличний ліхтарний стовп із металу - відмінний вибір для створення комфортного та безпечного освітлення на вулиці, а також для оформлення території. Він стане чудовим доповненням до колекції предметів декору та створить неповторну атмосферу затишку та тепла. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів різних стилів і цінових категорій.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 5 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 650 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 см |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759962883 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 96288 |
| Вага | 1.94 |
| Гарантійний термін | 60 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Литий алюміній |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Тип цоколя | LED-module |
| Функції | Защита от брызг (IP44) |
| Колір каркаса, корпусу | Антрацит |
| Кольори світіння | Тепле світло |
| Колірна температура (К) | 3000 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Лампочка у комплекті | Да |
| Основні | |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення садових доріжок |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
| Спосіб монтажу | Підлоговий |
- Ціна: 3 451 ₴



















