Настінний вуличний світильник EGLO вуличний алюмінієвий скляний плафон 2 лампи Е27 33х26.5х12 см






Колекція SONCINO
![]() |
✦ Настінний вуличний світильник виготовлений з надміцного алюмінієвого сплаву, що надає йому додаткову міцність і довговічність. Алюміній є легким та стійким матеріалом, який забезпечує надійний захист від корозії та впливу навколишнього середовища, світильник стане ідеальним вибором для використання на вулиці протягом тривалого часу.
✦ Дизайн фасадної лампи відрізняється компактом та мінімалізмом у сучасному стилі. Завдяки наявності патрона Е27 є можливість підбирати та встановлювати різні типи лампочок залежно від переваг та вимог освітлення.
|
|
✦ Цей світильник, розроблений для використання на відкритому повітрі, ідеально підійде для освітлення внутрішнього дворика або ганку. Завдяки витонченому дизайну він ідеально поєднується із будь-яким зовнішнім декором, додаючи простору нотку елегантності.
✦ Завдяки компактним розмірам та простоті монтажу світильник пропонує безпроблемне рішення для освітлення відкритих просторів. Ідеально підходить для освітлення вхідних дверей, терас, балконів та інших вуличних просторів. Металева конструкція, забезпечує стійкість до впливу погодних умов та захист від бризок води (захист IP44).
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 2
✦ Матеріал каркасу: Алюміній
✦ Джерело світла: Е27
✦ Ширина: 26.5 см ✦ Висота: 33 см
|
✦ Настінний вуличний світильник чудово підійде для зовнішнього освітлення присадибних ділянок, вхідних зон приватних будинків, літніх терас та альтанок. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 60 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | E27 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 26.5 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759972943 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 97294 |
| Вага | 2.9 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 2 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Литий алюміній |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Типи ламп | Галогенна, Люмінесцентна, Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
| Функції | Кутовий монтаж |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Лампочка у комплекті | Ні. |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
- Ціна: 6 012 ₴

















