Настінний вуличний світильник EGLO з датчиком руху сталевий Е27 26х23.5х9 см






Колекція CITY
![]() |
✦ Настінний вуличний світильник – надійне освітлювальне обладнання, яке виготовляється з якісних матеріалів з дотриманням усіх європейських стандартів. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп. Світильник з датчиком руху забезпечує автоматичне включення при виявленні руху в приміщенні, забезпечуючи ефективне освітлення в потрібний момент та економлячи електроенергію.
✦ Дизайн вуличного світильника добре підійде під різноманітні стилі оформлення дворового простору. Патрон E27 надає свободу вибору між різними типами лампочок, включаючи енергозберігаючі світлодіодні, люмінесцентні або лампочки розжарювання.
|
|
✦ Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. Ліхтар стійкий до вологи, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Стійкість до іржі та корозії продовжує термін служби виробу, забезпечуючи довговічність та збереження первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу.
✦ Білий пластиковий розсіювач у вуличному світильнику створює м'яке та приглушене світло. Він дифузує світловий потік, рівномірно розподіляючи його у всіх напрямках. Це забезпечує хорошу видимість та освітлення у навколишньому середовищі без яскравих тіней чи відблисків. Біле світло також може створювати почуття безпеки та комфорту, особливо у нічний час.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал: Сталь/Пластик
✦ Тип патрона: E27
✦ Ширина: 23.5 см ✦ Висота: 26 см
|
✦ Освітлювальні прилади завдяки оригінальним дизайнам та застосуванню сучасних технологій у виробництві відмінно впишуться в будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Так |
| Потужність | 60 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | E27 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 23.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759881443 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 88144 |
| Вага | 0.54 |
| Датчик затримки увімкнення | 10 - 300 sec |
| Датчик світла | 10 - 2000 lux |
| Діапазон роботи датчика руху (м) | 7 |
| Клас захисту | 2 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Неіржавка сталь |
| Матеріал плафонів, підвісок | Пластик |
| Типи ламп | Галогенна, Люмінесцентна, Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
| Кут роботи датчика (в°) | 90 |
| Функції | Вбудований детектор руху |
| Колір каркаса, корпусу | Сталь |
| Колір плафона, підвісок | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Лампочка у комплекті | Ні. |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
- Ціна: 2 940 ₴















