Підвісний вуличний світильник EGLO алюмінієвий чорний Е27 17х68.5 см






Колекція ALORIA
![]() |
✦ Підвісний металевий вуличний світильник у класичному стилі – відмінний вибір для тих, хто шукає елегантний та красивий спосіб освітити свою вулицю. Одна з головних переваг цього підвісного світильника – його довговічність. Металевий корпус забезпечує захист від зовнішніх впливів та гарантує, що світильник прослужить вам довгий час.
✦ Довжина люстри регулюється завдяки ланцюгу, який можна вкорочувати, видаляючи зайві ланки. Це допоможе створити потрібне освітлення, підлаштуватися під дизайн та під висоту стель. Немає можливості зробити це самостійно, наші фахівці підганяють ланцюг за вашими розмірами. Підвіс обладнаний стандартним патроном Е27, що дозволяє встановлювати різного виду лампочки, маючи можливість обрати найбільш оптимальний варіант освітлення.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркасу: Метал/Пластик
✦ Колір: Чорний ✦ Тип: Підвісний
✦ Тип цоколя: Е27 ✦ Розміри: 17х68.5 см
|
![]() |
✦ Підвісний вуличний металевий світильник чорного кольору добре підходить для зовнішнього освітлення будівель, присадибних територій, парковок, альтанок, навісів, шашличних тощо. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісних вуличних світильників, а також фасадних світильників та ґрунтових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 60 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | E27 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68.5 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759934064 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 93406 |
| Вага | 0.84 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Литий алюміній |
| Матеріал плафонів, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Типи ламп | Світлодіодна |
| Функції | Защита от брызг (IP44) |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Захисна решітка | Да |
| Лампочка у комплекті | Ні. |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення крильця, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення навісів і альтанок |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
- Ціна: 1 776 ₴














