Фасадний вуличний світильник EGLO алюмінієвий GU10 8.4 см






Колекція Margo
![]() |
✦ Якісний, зручний, виконаний у сучасному стилі світильник може прикрасити фасад будь-якої будівлі. Фасадний світильник має малий розмір і високу світловіддачу. Дизайн фасадної лампи відрізняється компактом та мінімалізмом у сучасному стилі, що не заважає йому виводити ідеальний потік світла. Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. ✦ Патрон GU10 надає свободу вибору між різними типами лампочок, включаючи енергозберігаючі світлодіодні, люмінесцентні лампочки або розжарювання. Це дозволяє налаштувати освітлення під конкретні потреби та уподобання, роблячи люстру більш універсальною та економічною. Світильник виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечують його надійність та довговічність. Стійкий до впливу вологи та змін температури, він підходить для використання у будь-яких погодних умовах.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал: Алюміній
✦ Колір: Сірий ✦ Ширина: 8.4 см
|
![]() |
✦ Фасадний вуличний світильник завдяки оригінальному дизайну та застосуванню сучасних технологій у виробництві відмінно впишеться в будь-який екстер'єр. Магазин "Ваш ДЕКОР" пропонує великий вибір різноманітних вуличних стовпчиків, а також настінних і підвісних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | GU10 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Діаметр | 8.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759940935 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 94093 |
| Вага | 0.29 |
| Глибина врізного отвору (мм) | 125 |
| Діаметр врізного отвору (мм) | 78 мм |
| Клас захисту | 2 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Литий алюміній |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Типи ламп | Світлодіодна |
| Колір каркаса, корпусу | Білий |
| Колір плафона, підвісок | Білий |
| Енергоефективність | F |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Захисна решітка | Ні. |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
- Ціна: 1 814 ₴

















