Настінний вуличний світильник EGLO металевий колір нержавіюча сталь на 2 лампи GU10 20х6.5х9.5 см






Колекція RIGA
![]() |
✦ Цей стильний настінний світильник призначений для використання на вулиці та забезпечує ефективне освітлення вашого будинку чи саду. Основа освітлювального приладу виготовлена з міцного металу, що забезпечує надійність і довговічність. Тип патрона GU10 гарантує надійне кріплення та легкість заміни лампи. Лампа MR16 забезпечує ефективне освітлення, цей тип ламп широко доступний і дозволяє вибрати потрібну колірну температуру і яскравість.
✦ Світильник ідеально підходить для освітлення вхідних дверей, терас, балконів та інших вуличних просторів. Його металева конструкція із нержавіючої сталі, забезпечує стійкість до впливу погодних умов та захист від бризок води (захист IP44). Можливість кутового монтажу, забезпечує гнучкість в установці та напрямку світла.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 2
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Колір: Стальний
✦ Тип цоколя: GU10 ✦ Розміри: 20х6.5х9.5 см
|
![]() |
✦ Настінний вуличний світильник стане надійним та естетичним джерелом світла для вашого вуличного простору, забезпечуючи комфорт та безпеку у темний час доби. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних бра, а також настінно-стельових світильників та люстр у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 50 Вт/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | GU10 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.2 мм |
| Довжина | 7.4 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759941079 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 94107 |
| Вага | 0.59 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 2 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Неіржавка сталь |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Типи ламп | Галогенна, Люмінесцентна, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
| Функції | Кутовий монтаж |
| Колір каркаса, корпусу | Сталь |
| Енергоефективність | F |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Датчик руху | Немає |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Лампочка у комплекті | Ні. |
- Ціна: 2 976 ₴















