Настінний вуличний світильник EGLO сталевий світлодіодний на 2 лампи сірий 36х11 см






Колекція AGOLADA
![]() |
✦ Вуличний світильник – надійне освітлювальне обладнання, яке виготовляється з якісних матеріалів з дотриманням усіх європейських стандартів. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп.
✦ Дизайн вуличного світильника добре підійде під різноманітні стилі оформлення дворового простору. Світильник з випромінюванням світла 3000K створює тепле та приємне освітлення. Завдяки колірній температурі 3000K, що відповідає жовтувато-білому відтінку, світильник створює атмосферу комфорту та затишку у будь-якому зовнішньому просторі.
|
|
✦ Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. Ліхтар стійкий до вологи, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Стійкість до іржі та корозії продовжує термін служби виробу, забезпечуючи довговічність та збереження первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу.
✦ Металевий світильник відрізняються довговічністю, надійністю та міцністю. Світильник із контурним освітленням здатний створювати захоплюючий ефект, підсвічуючи контури архітектурних деталей або об'єктів у зовнішньому середовищі. Це освітлення може використовуватися для виділення стін будинків, арки, стовпів або інших архітектурних елементів, щоб створити вражаючий візуальний ефект та підкреслити їх форми та красу.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 2
✦ Матеріал: Сталь
✦ Тип патрона: LED
✦ Ширина: 11 см ✦ Висота: 36 см
|
✦ Освітлювальні прилади завдяки оригінальним дизайнам та застосуванню сучасних технологій у виробництві відмінно впишуться в будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 3.7 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 660 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 7.5 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759948030 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 94803 |
| Вага | 0.82 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 2 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Неіржавка сталь |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Тип цоколя | LED-module |
| Функції | Кутовий монтаж |
| Колір каркаса, корпусу | Білий, Сталь |
| Кольори світіння | Тепле світло |
| Колірна температура (К) | 3000 |
| Енергоефективність | F |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Лампочка у комплекті | Да |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
- Ціна: 4 409 ₴



















