Настінний вуличний світильник EGLO світлодіодний 3000K теплий колір світіння чорний 13.5х13.5 см






Колекція MELZO
![]() |
✦ Металевий світильник поєднує в собі функціональність та естетику, надаючи можливість насолоджуватися якісним освітленням. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп. Світильник добре підходить для зовнішнього освітлення будівель, присадибних територій, парковок тощо. ✦ Дизайн фасадної лампи відрізняється компактом та мінімалізмом у сучасному стилі, що не заважає світловому променю максимально покрити необхідну територію. Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати.
|
|
✦ Стійкість до іржі та корозії продовжує термін служби виробу, забезпечуючи довговічність та збереження первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу. Захист від вологи робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Настінний вуличний світильник може бути встановлений за допомогою кутового монтажу, що дозволяє розміщувати його під кутом до стіни або поверхні. Ця можливість надає додаткової гнучкості в установці світильника, дозволяючи оптимально використовувати його для освітлення різних зовнішніх просторів з урахуванням їх конкретних архітектурних особливостей.
✦ Світильник оснащений енергоефективними світлодіодними лампами, які забезпечують яскраве, рівномірне світло з мінімальним енергоспоживанням. Вбудовані світлодіоди генерують приємне свічення з колірною температурою 3000К. Естетичний та практичний дизайн забезпечує легку установку і обслуговування світильника, а також забезпечує оптимальне розподілення світла для максимального освітлення вуличного простору.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркасу: Метал/Пластик
✦ Джерело світла: LED
✦ Ширина: 13.5 см ✦ Висота: 13.5 см
|
✦ Освітлювальні прилади завдяки оригінальним дизайнам та застосуванню сучасних технологій у виробництві відмінно впишуться в будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 11 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Діаметр | 13.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759973032 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 97303 |
| Вага | 0.71 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Литий алюміній |
| Матеріал плафонів, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Тип цоколя | LED-module |
| Функції | Кутовий монтаж |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий |
| Кольори світіння | Тепле світло |
| Колірна температура (К) | 3000 |
| Енергоефективність | E |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Лампочка у комплекті | Да |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення крильця, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення навісів і альтанок |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
- Ціна: 3 545 ₴

















