Настінний вуличний світильник EGLO світлодіодний алюміній/пластик 33.5х25х9.5 см






Колекція MONTEROS
![]() |
✦ Настінний вуличний світильник – надійне освітлювальне обладнання, яке виготовляється з якісних матеріалів з дотриманням усіх європейських стандартів. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп. ✦ Освітлювальний прилад має особливу конструкцію і спеціальне покриття яке забезпечує захист пристрою в умовах підвищеної вологості, тобто попадання бризок і потоків води не впливає на роботу пристрою. Він ідеально підходить для використання на вулицях, у парках, у дворах чи терасах, де важливо створити тепле та гостинне освітлення.
|
|
✦ Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. Ліхтар стійкий до вологи, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Стійкість до іржі та корозії продовжує термін служби виробу, забезпечуючи довговічність та збереження первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу.
✦ Вуличний світильник створює м'яке та приглушене світло. Він дифузує світловий потік, рівномірно розподіляючи його у всіх напрямках. Це забезпечує хорошу видимість та освітлення у навколишньому середовищі без яскравих тіней чи відблисків. Біле світло також може створювати почуття безпеки та комфорту, особливо у нічний час.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал: Метал
✦ Тип патрона: LED
✦ Ширина: 25 см ✦ Висота: 33.5 см
|
✦ Освітлювальні прилади завдяки оригінальним дизайнам та застосуванню сучасних технологій у виробництві відмінно впишуться в будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 40 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759981433 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 98143 |
| Вага | 1.31 |
| Клас захисту | 2 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Алюміній |
| Матеріал плафонів, підвісок | Пластик, Скло |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Типи ламп | Галогенна, Люмінесцентна, Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
| Функції | Защита от брызг (IP44) |
| Колір каркаса, корпусу | Білий |
| Колір плафона, підвісок | Білий, Прозорий |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Лампочка у комплекті | Ні. |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
- Ціна: 1 657 ₴















