Вуличний настінний світильник EGLO світлодіодний з металу 3000К тепле світло свічення 29х20х13.5 см






Колекція NEMBRO
![]() |
✦ Металевий світильник поєднує в собі функціональність та естетику, надаючи можливість насолоджуватися якісним освітленням. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп. Світильник добре підходить для зовнішнього освітлення будівель, присадибних територій, парковок тощо. ✦ Дизайн фасадної лампи відрізняється компактом та мінімалізмом у сучасному стилі, що не заважає світловому променю максимально покрити необхідну територію. Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. Світильник створює контурне освітлення, яке може використовуватися для виділення стін будинків, арки, стовпів або інших архітектурних елементів, щоб створити вражаючий візуальний ефект та підкреслити їх форми та красу.
|
|
✦ Корпус світильника виготовлений з міцного матеріалу з високою стійкістю до ударів і корозії, що гарантує тривалу експлуатацію в умовах зовнішнього середовища. Стійкість до іржі та корозії продовжує термін служби виробу, забезпечуючи довговічність та збереження первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого часу. Захист від вологи робить його ідеальним вибором для використання на вулиці.
✦ Світильник оснащений енергоефективними світлодіодними лампами, які забезпечують яскраве, рівномірне світло з мінімальним енергоспоживанням. Вбудовані світлодіоди генерують приємне свічення з колірною температурою 3000К.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Джерело світла: LED
✦ Ширина: 20 см ✦ Висота: 29 см
|
✦ Освітлювальні прилади завдяки оригінальним дизайнам та застосуванню сучасних технологій у виробництві відмінно впишуться в будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір вуличних настінних світильників, а також паркових та ландшафтних ліхтарів у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759987480 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 98748 |
| Вага | 1.29 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Литий алюміній |
| Матеріал плафонів, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Тип цоколя | LED-module |
| Функції | Захист від бризок і пилу (IP54) |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Білий |
| Кольори світіння | Тепле світло |
| Колірна температура (К) | 3000 |
| Енергоефективність | F |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Датчик руху | Немає |
| Лампочка у комплекті | Да |
- Ціна: 4 801 ₴




















