Стовпчик вуличний EGLO металевий GU10 100х14.5х10 см






Колекція STAGNONE
![]() |
✦ Вуличний ліхтарний стовпчик – надійне освітлювальне обладнання, яке виготовляється з якісних матеріалів з дотриманням усіх європейських стандартів. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп. Ліхтар добре підходить для зовнішнього освітлення будівель, присадибних територій, парковок тощо. ✦ Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. Ліхтар стійкий до вологи та пилу, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Використання світлодіодних технологій допомагає знизити енергоспоживання та забезпечити стабільне, надійне освітлення з мінімальними експлуатаційними витратами.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Колір: Чорний
✦ Тип цоколя: GU10 ✦ Розміри: 100х14.5х10 см
|
![]() |
✦ Вуличний ліхтарний стовпчик - чудовий вибір для покращення зовнішнього вигляду присадибної території. Завдяки оригінальному дизайну та застосуванню сучасних технологій у виробництві, відмінно впишеться у будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних точкових світильників, а також накладних та врізних світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруження | 220 В |
| Спосіб монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9008606261864 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 900692 |
| Вага | 1.32 |
| Клас захисту | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Алюміній |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Типи ламп | Світлодіодна |
| Функції | Захист від бризок і пилу (IP54) |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий |
| Енергоефективність | F |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Датчик руху | Немає |
| Лампочка у комплекті | Ні. |
- Ціна: 5 532 ₴














