Вуличний ліхтарний стовпчик EGLO світлодіодний 4000К нейтральний колір свічення 80х15х15 см





Колекція FIUMICINO
![]() |
✦ Вуличний ліхтарний стовпчик – надійне освітлювальне обладнання, яке виготовляється з якісних матеріалів з дотриманням усіх європейських стандартів. Використання сучасного обладнання забезпечує ефективну світловіддачу за невеликої потужності ламп. Ліхтар добре підходить для зовнішнього освітлення будівель, присадибних територій, парковок тощо. ✦ Обладнання має всі переваги енергозбереження - тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати. Ліхтар стійкий до вологи та пилу, що робить його ідеальним вибором для використання на вулиці. Використання світлодіодних технологій допомагає знизити енергоспоживання та забезпечити стабільне, надійне освітлення з мінімальними експлуатаційними витратами. Світлодіодний світильник з датчиком руху забезпечує автоматичне включення при виявленні руху в приміщенні, забезпечуючи ефективне освітлення в потрібний момент та економлячи електроенергію.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркасу: Алюміній/Пластик
✦ Колір: Чорний
✦ Тип цоколя: LED ✦ Розміри: 80х15х15 см
|
![]() |
✦ Вуличний ліхтарний стовпчик - чудовий вибір для покращення зовнішнього вигляду присадибної території. Завдяки оригінальному дизайну та застосуванню сучасних технологій у виробництві, відмінно впишеться у будь-який екстер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних точкових світильників, а також накладних та врізних світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Датчик руху | Так |
| Потужність | 3.7 Вт |
| Світловий потік | 340 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9008606261888 |
| Акумулятор | Да |
| Артикул | 900805 |
| Вага | 2.1 |
| Датчик затримки увімкнення | 45 - 45 sec |
| Діапазон роботи датчика руху (м) | 8 |
| Клас захисту | 3 |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Матеріал каркаса, корпусу | Алюміній |
| Матеріал плафонів, підвісок | Пластик |
| Тип батареї | Li-ion; 2000mAh |
| Тип цоколя | LED-module |
| Кут роботи датчика (в°) | 90 |
| Функції | Вбудований детектор руху |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Білий |
| Кольори світіння | Нейтральне світло |
| Колірна температура (К) | 4000 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Пиловологозахищена кришка | Да |
| Лампочка у комплекті | Ні. |
| Основні | |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для створення акцентів на різних архітектурних деталях, Для освітлення садових доріжок |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Спосіб монтажу | На опору |
- Ціна: 8 601 ₴














