Торшер EGLO металевий чорний із текстильним абажуром Е27 154х45 см




Колекція CAMPORALE
![]() |
✦ Торшер на металевій основі, пофарбованій у чорний колір, доповнюється текстильним абажуром та представляє вишуканий та елегантний освітлювальний прилад. Абажур розсіює світло, створюючи м'яке та приглушене освітлення. Для його виробництва використано текстиль, який оброблено спеціальним просоченням, що відштовхує пил та вологу.
✦ Люстра оснащена патроном Е27, що дає змогу використовувати різноманітні типи лампочок залежно від уподобань. Ця зручність у виборі забезпечує можливість регулювати яскравість та тон світла відповідно до настрою та завдань. З легкістю міняйте лампочки, підлаштовуючи освітлення під кожен момент та створюючи індивідуальну атмосферу.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркаса: Метал/Тканина
✦ Тип цоколя: Е27 ✦ Висота: 154 см ✦ Ширина: 45 см
|
![]() |
✦ Металевий торшер з текстильним абажуром не тільки забезпечує функціональне освітлення, але й служить стильним елементом декору, що надає вашому простору затишку та ніжності. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних бра, а також підвісів та люстр у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1540 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Лампочка у комплекті | Ні. |
| Артикул | 39229 |
| Акумулятор | Ні |
| Вага | 2.12 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Сталь |
| Колір каркаса, корпусу | Мідь |
| Колір плафона, підвісок | Мідь, Чорний |
| Матеріал плафонів, підвісок | Тканина |
| EAN | 9002759392291 |
| Тип приміщення | Для дитячої, Для кабінету, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Люмінесцентна, Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 11 265 ₴














