Настінно-стельовий під стелю EGLO LED металевий хром із кришталевим плафоном 37х9 см


Колекція ACOLLA
![]() |
✦ Настінно-стельовий світлодіодний світильник із металу з хромованим покриттям та оснащений кришталевим плафоном, стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, додаючи нотку розкоші та витонченості. Компактні розміри 37х9 см роблять його придатним для різних приміщень.
✦ Світло з температурою 3000K створює м'яку та затишну атмосферу, що робить його ідеальним для використання у житлових приміщеннях. Вбудовані світлодіоди забезпечують яскраве та рівномірне світло, створюючи приємну атмосферу та підкреслюючи деталі інтер'єру.
|
|
✦ Модель може бути встановлена як на стіні, так і на стелі, що робить його універсальним рішенням для різних приміщень, включаючи вітальню, спальню, коридор або ванну кімнату. Металевий корпус забезпечує міцність та довговічність конструкції.
✦ Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафонів: Кришталь, Скло
✦ Матеріал каркасу: Сталь
✦ Тип цоколя: LED module ✦ Діаметр: 37 см ✦ Висота: 9 см
|
✦ Настінно-стельовий світильник не тільки забезпечить функціональне освітлення, але й стане стильним акцентом у вашому інтер'єрі, додаючи до нього сучасний шарм та елегантність. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на ланцюгу, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип цоколя | LED module |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Діаметр | 370 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Сталь |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло, Кришталь |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Для великих приміщень, Для вітальні, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Світлодіодна |
| Колір каркаса, корпусу | Хром |
| Колір плафона, підвісок | Білий, Прозорий |
- Ціна: 2 838 ₴















