Настінно-стельовий під стелю EGLO світлодіодний колір білий 49х4.5 см






Колекція REDUCTA 2
![]() |
✦ Стельовий LED-світильник - ефективне і сучасне рішення для освітлення приміщень. Він оснащений потужним LED-module, який забезпечує яскраве і рівномірне світло.
✦ Завдяки своїй сумісності із зовнішнім димером, він стає надійним та зручним рішенням для будь-якого приміщення. Можливість регулювання яскравості за допомогою диммера дозволяє створювати затишну атмосферу або яскраве освітлення в залежності від переваг. Надійне кріплення на монтажну планку гарантує стабільне та безпечне розміщення на стелі чи стіні.
|
|
✦ Металевий корпус, характеризується своєю міцністю та надійністю, надає йому стриманого та елегантного вигляду. Плафон білого матового кольору створює м'яке та приємне розсіяне світло.
✦ Світильник ідеально підходить для приміщень будь-яких розмірів, включаючи й низькі стелі. Його витончена конструкція сприяє створенню комфортної атмосфери, не створюючи відчуття тісноти та перевантаження простору.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 3
✦ Матеріал: Метал
✦ Колір: Білий
✦ Тип цоколя: LED module
✦ Діаметр: 50 см ✦ Висота: 4.5 см |
✦ Стельовий LED-світильник привнесе сучасний стиль і витонченість у ваш інтер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних світильників, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях і цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діммер | Так |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип цоколя | LED module |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Діаметр | 490 см |
| Користувацькі характеристики | |
| EAN | 9002759993993 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 99399 |
| Вага | 3.07 |
| Лампочка у комплекті | Да |
| Матеріал каркаса, корпусу | АБС пластик |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Тип приміщення | Для ванної, Для вітальні, Для дитячої, Для кабінету, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Функції | Димер <unk> Функція пам'яті |
| Колір каркаса, корпусу | Білий |
| Кольори світіння | Нейтральне світло, Тепле світло, Холодне світло |
| Колірна температура (К) | 3000-6500 |
| Енергоефективність | E |
- Ціна: 10 772 ₴















