Стельовий cвітильник EGLO світлодіодний 3000-6500К 24Вт метал плафони із пластику 49х7 см






Колекція LAURITO
![]() |
✦ Світлодіодний стельовий світильник має сучасний дизайн із металевим корпусом та пластиковими деталями. Він підходить для використання в різних приміщеннях, таких як вітальні, спальні, коридори чи кухні.
✦ Освітлення з колірною температурою від 3000 до 6000К варіюється від теплого білого світла, що створює затишну атмосферу, до холодного білого світла, що сприяє концентрації та продуктивності. Вибір відповідної колірної температури залежить від цілей освітлення та бажаної атмосфери в приміщенні. Цей світильник сумісний з зовнішнім диммером, що дозволяє легко контролювати яскравість освітлення і створювати потрібну атмосферу в приміщенні.
|
|
✦ Поєднання металу з пластиком надає йому стильного і сучасного вигляду, який чудово доповнить різні інтер'єрні стилі. Компактні розміри роблять його зручним для встановлення.
✦ Плафон з чорного пластику рівномірно та ефективно розсіює світло, не створюючи неприємних відблисків. Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення підходить для натяжних стель.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафонів: Пластик
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Тип цоколя: LED module ✦ Висота: 7 см ✦ Діаметр: 49 см
|
✦ Стельовий LED світильник створить у будинку чи офісі затишну атмосферу та принесе сучасний стиль та витонченість у ваш інтер'єр. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на ланцюгу, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | LED module |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9002759997830 |
| Акумулятор | Да |
| Артикул | 99783 |
| Вага | 2.4 |
| Лампочка у комплекті | Да |
| Матеріал каркаса, корпусу | Сталь |
| Матеріал плафонів, підвісок | АБС пластик |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип вимикача | Центральний вимикач |
| Тип приміщення | Для вітальні, Для кабінету, Для коридору, Для кухні, Для передпокою, Для спальні |
| Функції | Димер | Дистанційне керування | Пульт |
| Колір каркаса, корпусу | Білий |
| Колір плафона, підвісок | Білий, Чорний |
| Кольори світіння | Нейтральне світло, Тепле світло, Холодне світло |
| Колірна температура (К) | 3000-6500 |
| Енергоефективність | F |
| Основні атрибути | |
| Димер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
- Ціна: 7 326 ₴















