Настільна лампа EGLO Е27 металева чорна 26х20х49.5 см




Колекція MORESCANA
![]() |
✦ Настільна металева лампа — практичний освітлювальний пристрій, який надає безліч можливостей для освітлення в інтер'єрі. Металевий корпус забезпечує світильнику міцність та тривалий термін служби. Чорний колір надає лампі нотки елегантності. ✦ Модель оснащена одним патроном Е27, що забезпечує достатньо освітлення для середнього розміру кімнати. Ви можете використовувати різні типи лампочок, включаючи енергозберігаючі та LED, також зможете самостійно налаштувати яскравість та теплоту світла, щоб створити бажану атмосферу в кімнаті.
|
|
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркаса: Метал
✦ Колір: Чорний
✦ Тип цоколя: Е27 ✦ Розміри: 26х20х49.5 см
|
![]() |
✦ Настільна металева лампа допоможе створити унікальний та стильний інтер'єр квартири, дозволяючи насолоджуватися чудовою якістю освітлення та енергозбереженням. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних точкових світильників, а також накладних та врізних світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Кількість джерел світла | 1 шт |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Джерело живлення | Електричність |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафону, підвісок | Метал |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Напруження мережі | 220~240 B |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Тип | Настільна лампа |
| Потужність лампи | 60.0 |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Розміри | |
| Висота | 495 см |
| Діаметр | 180 см |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 9008606243273 |
| Акумулятор | Ні |
| Артикул | 390221 |
| Вага | 1.86 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Сталь |
| Тип вимикача | Вбудований вимикач |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
- Ціна: 3 528 ₴














