Люстра підвісна на 1 лампу Е27 абажур плетений з коричневого ротанга 60х125 см





Колекція Ротанг
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 см |
| Діаметр | 60 см |
| Мінімальна висота (см) | 72 |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Дерево, Ротанг |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип приміщення | Для вітальні, Для дачі, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для передпокою |
| Типи ламп | Розжарювання, Енергозберігаюча |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип люстри | На кабелі |
- Ціна: 2 868 ₴

















