Торшер класичний чорний на 3 скляні плафони Е27 50х168 см




![]() |
✦ Торшер - чудове поєднання розкоші, стилю та функціональності. Чорна основа надає моделі сучасного та стильного вигляду, відбиваючи світло та створюючи гру відображень на кришталевих елементах. Скляний плафон додають вишуканості та створюють ефектний світловий сценарій.
✦ Три лампи з цоколем Е27 забезпечують достатнє освітлення та дозволяють вибирати лампи з різними відтінками світла, створюючи атмосферу згідно з вашими уподобаннями. Розміри 50х168 см роблять виріб досить величним, щоб стати ефектним елементом декору. Торшер — відмінний вибір для сучасних житлових приміщень.
|
|
Основні характеристики торшера
✦ Кількість джерел світла: 3
✦ Матеріал каркасу: Метал/Скло
✦ Колір: Чорний ✦ Тип цоколя: Е27 ✦ Висота: 168 см
|
![]() |
✦ Торшер класичний на 3 скляних плафони подарує вашому простору затишок, елегантність та функціональність. Його сучасний дизайн, поєднуючись з різними стилями інтер'єру, додає нотку вишуканості. Магазин "Ваш ДЕКОР" пропонує великий вибір різноманітних підлогових світильників, а також бра та настільних ламп у різних стилях й цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1680 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий, Чорний |
| Типи ламп | Розжарювання, Енергозберігаюча |
| Тип приміщення | Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для магазину, Для офісу, Для спальні |
- Ціна: 3 787 ₴














