Білий підвісний світильник на 1 скляний плафон лампа Е27 18.5х188 см



Колекція Торонто
![]() |
✦ Білий підвісний світильник з одним скляним плафоном у формі кулі елегантний та сучасний освітлювальний пристрій, здатний перетворити будь-який простір. Скляний плафон у формі кулі додає нотку вишуканості та елегантності. Він підходить для підвішування над столом, робочою поверхнею або в кутку кімнати, не займаючи багато місця.
✦ Модель оснащена патроном Е27, що дає вам гнучкість вибору типу лампи, що підходить під ваш стиль та потреби у освітленні. Завдяки цьому ви можете вибрати енергоефективні LED-лампи або класичні лампи розжарювання, щоб створити бажану атмосферу у вашому просторі. Відображення світла від скла також додає цікавих світлових ефектів.
|
|
✦ Матеріал основи освітлювальних приладів – метал, який характеризується своєю міцністю та надійністю. Фарбування виконане порошковим напиленням, після чого фарба запікається в печі за високої температури, що гарантує довговічність покриття. Скло плафонів створено українськими майстрами вручну за італійськими технологіями.
✦ Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. Він здатний додати нотку сучасності та затишку до будь-якого приміщення, стаючи як функціональним елементом, так і прикрасою інтер'єру.
|
![]() |
![]() |
Основные характеристики светильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафонів: Скло
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Тип цоколя: Е27 ✦ Висота: 188 см ✦ Діаметр: 18.5 см
|
✦ Білий підвісний світильник на 1 скляний плафон стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також люстр, бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 188 см |
| Довжина | 100 см |
| Мінімальна висота (см) | 68 |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Напрямок світла | Вниз та в боки |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Для вітальні, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для передпокою |
| Типи ламп | Розжарювання, Енергозберігаюча |
| Колір каркаса, корпусу | Білий |
| Колір плафона, підвісок | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип люстри | На кабелі |
- Ціна: 3 366,87 ₴















