Підвісний світильник на 1 лампу Е27 чорний 20x120 см





Колекція Мармо
![]() |
✦ Світильник у стилі модерн підходить для освітлення столиків кафе, барної стійки, робочої поверхні в кухні-студії. Він використовується в сучасних інтер'єрах, даючи змогу підкреслити індивідуальність приміщення.
✦ Наявність патрона Е27 дає змогу використовувати різноманітні види лампочок, включно з енергоощадними світлодіодними та класичними розжарюваннями. Це дає можливість індивідуально налаштувати яскравість та відтінок світла, створюючи бажану атмосферу в приміщенні.
|
|
✦ Діаметр плафона становить 20 см, він вигідно доповнює приміщення будь-якої площі. Можливість регулювання висоти забезпечує контроль над освітленням і дає змогу легко створювати бажану атмосферу.
✦ Люстра виконана з металевим каркасом, який робить її міцною та надійною. У конструкції застосовується сучасне планочне кріплення. Воно зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад. Планка ідеально підходить для використання з натяжними стелями.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафонів: Скло
✦ Матеріал каркаса: Метал
✦ Тип цоколя: Е27 ✦ Висота: 120 см ✦ Діаметр: 20 см
|
✦ Підвісний світильник на 1 лампу Е27 впишеться в будь-який інтер'єр, надаючи йому елегантності та стилю, а його технічні характеристики забезпечать функціональне та ефективне освітлення. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях і цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Діаметр | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Мармо |
| Тип люстри | На кабелі |
| Артикул | 19603-1106-ls224-0197 |
| Категорія товару | Підвісний світильник |
| Максимальна потужність лампи розжарювання (Вт) | 60 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Мінімальна висота | 205 см |
| Назва | Підвісний світильник 19603 серії "Мармо" |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Прозорий |
| Ширина/Діаметр | 200 мм |
| Основні | |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип приміщення | Для балкону, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Люмінесцентна, Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 3 213,61 ₴

















