Підвісна люстра металева біла на 1 лампу Е27 25х100 см




Колекція Стронг
![]() |
✦ Підвісна люстра у білому металевому виконанні стильний та сучасний освітлювальний пристрій, який додасть вашому інтер'єру елегантність та функціональність. Біла люстра на кабелі – універсальний варіант для освітлення як сучасних, так і класичних інтер'єрів.
✦ Люстра оснащена лампою типу Е27, що дозволяє вам вибирати різноманітні лампочки, від теплого до холодного світла, щоб створити бажану атмосферу та освітлення. Ви можете вибрати енергоефективні LED-лампи або класичні лампи розжарювання, щоб створити бажану атмосферу у вашому просторі.
|
|
✦ Основа підвісної люстри виготовлена з міцного металу, який забезпечує надійну підтримку та довговічність. Фарбування вироблене порошковим напиленням, після чого фарба запікається в печі за високої температури, що гарантує довговічність покриття.
✦Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. При встановленні освітлювального приладу можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафонів: Метал
✦ Матеріал каркаса: Метал
✦ Тип цоколя: Е27 ✦ Висота: 100 см ✦ Діаметр: 25 см
|
✦ Підвісна люстр металева на 1 лампу стане прекрасним доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм і розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях і цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Конус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40809-1391 |
| Категорія товару | Підвісний світильник |
| Колекція | Стронг |
| Максимальна потужність лампи розжарювання (Вт) | 60 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Без плафона |
| Мінімальна висота | 400 см |
| Назва | Підвісний світильник 40809 серії "Стронг" |
| Тип люстри | На кабелі |
| Колір каркаса, корпусу | Білий, Чорний |
| Ширина/Діаметр | 250 мм |
| Основні | |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип приміщення | Для бенкетної зали, Для готелю, Для кафе, Для кафе, бару, ресторану, Для кухні, Для магазину, Для офісу, Для ресторану |
| Типи ламп | Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 3 241,74 ₴















