Люстра на тросі 4 лампи Е27 дерево/метал 75х110 см



Колекція Brus
![]() |
✦ Люстра на кабелі з дерев'яною планкою, на якій встановлені лампи, створює унікальне та стильне освітлення в інтер'єрі. Вона поєднує в собі сучасні натуральні елементи. Розміри 75х110 см роблять модель величною та підходящою для встановлення в просторих приміщеннях, таких як вітальня або їдальня. ✦ Дерев'яна планка, на якій закріплені лампи, додає природний та теплий елемент у дизайн. Лампи забезпечують рівномірне та затишне освітлення в приміщенні. Ви можете використовувати різні типи лампочок, включаючи енергозберігаючі та LED, також зможете самостійно налаштувати яскравість та теплоту світла, щоб створити бажану атмосферу в кімнаті.
|
|
✦ Корпус з металу гарантує довгий термін служби підвісу та створює лаконічний та сучасний зовнішній вигляд. Фарбування виконане порошковим напиленням, після чого фарба запікається в печі за високої температури, що гарантує довговічність покриття. Дерево оброблено алкідними фарбами, що захищають і зберігають його.
✦ Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. Кабельне підвішування дозволяє регулювати висоту люстри, що додає гнучкості її використання.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 4
✦ Матеріал каркасу: Метал, дерево
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 110 см ✦ Ширина: 75 см
|
✦ Люстра з елементами дерева надає інтер'єру сучасного та витонченого вигляду, а також забезпечує ефективне та стильне освітлення. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних люстр, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Ширина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40744-1367 |
| Категорія товару | Люстра |
| Колекція | Brus |
| Максимальна потужність лампи розжарювання (Вт) | 60 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Дерево, Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Без плафона |
| Мінімальна висота | 300 см |
| Назва | Люстра 40744 серії "Brus" |
| Тип люстри | На кабелі |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Ширина/Діаметр | 750 мм |
| Основні | |
| Напрямок світла | В усі сторони |
| Тип приміщення | Для великих приміщень, Для ванної, Для вітальні, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для кухні, Для сходів, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 5 838,70 ₴















