Люстра дерев'яна на ланцюгу з 3 металевими плафонами Е27 88х84 см



Колекція Віріоні
![]() |
✦ Світильник декорований натуральним деревом благородних порід. Його поверхня оброблена алкідними фарбами, що захищають і зберігають привабливий зовнішній вигляд. Модель доповнено металевими абажурами. Завдяки такому дизайнерському рішенню освітлювальні прилади мають об'ємний вигляд у просторі.
✦ Люстра оснащена трьома патронами Е27, що дають змогу використовувати різноманітні лампочки з таким же цоколем. Це дає можливість самостійно налаштувати яскравість та теплоту світла, задаючи бажану атмосферу в кімнаті.
|
|
✦ З розмірами 88х84 см, модель стане чудовим рішенням для освітлення середніх і невеликих приміщень, таких як вітальні, їдальні або спальні. Вона створить приємне м'яке освітлення та додасть затишок і теплоту у ваш дім.
✦ Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує виріб на стелі. Підвіска на ланцюгу дозволяє регулювати висоту люстри залежно від переваг та потреб приміщення.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 3
✦ Матеріал плафонів: Метал
✦ Матеріал каркасу: Дерево, метал
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 84 см ✦ Ширина: 88 см
|
✦ Люстра на ланцюзі з дерева і 3 металевими плафонами стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на ланцюгу, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Кантрі |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 см |
| Ширина | 88 см |
| Мінімальна висота (см) | 24 |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Дерево, Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Метал |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Для вітальні, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для передпокою |
| Типи ламп | Розжарювання, Енергозберігаюча |
| Колір каркаса, корпусу | Малахіт |
| Колір плафона, підвісок | Малахіт |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип люстри | На ланцюгу |
- Ціна: 6 993,90 ₴















