Люстра-підвіс планета з 1 скляним білим плафоном у формі кулі 30х116.5 см





Колекція Планета
![]() |
✦ Підвіс планета є елегантним та стильним елементом освітлення, який додасть вишуканості та затишної атмосфери у будь-яке приміщення. Її головною особливістю є білий скляний плафон, виконаний у формі кулі розміром 30х30 см. Скло плафонів створено українськими майстрами вручну за італійськими технологіями.
✦ Модель оснащена однією лампочкою з цоколем типу Е27, який дозволяє втілити різноманітні ідеї у виборі ламп. Це освітлювальне рішення не тільки принесе світло у ваш простір, а й подарує йому стиль та витонченість.
|
|
✦ Основа світильника виконана з скла, яке забезпечує легкість та міцність конструкції та надає світильника елегантного та сучасного вигляду, дозволяючи йому гармонійно вписатись у різні стилі інтер'єру.
✦ Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. Під час встановлення освітлювального приладу на кабелі можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал плафону: Скло ✦ Колір плафону: Білий
✦ Матеріал каркаса: Метал
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 116,5 см ✦ Діаметр: 30 см
|
✦ Люстра-підвіс планета з 1 скляним білим плафоном у формі кулі стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на кабелі, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116.5 см |
| Ширина | 30 см |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Скло |
| Напрямок світла | Вниз та в боки |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Для вітальні, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для кухні, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Розжарювання, Енергозберігаюча |
| Колір каркаса, корпусу | Хром |
| Колір плафона, підвісок | Білий, Крем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип люстри | На кабелі |
- Ціна: 6 417,25 ₴


















