Люстра-підвіс на кабелі чорна металева 3 лампи Е27 75х100 см





Колекція Сіті
![]() |
✦ Люстра на кабелі в чорному металевому виконанні з двома лампами є стильним і сучасним джерелом освітлення. Підвіс оснащений лампочкою Е27, що забезпечує достатню кількість освітлення для великих приміщень.
✦ Матеріал основи освітлювальних приладів – метал, що характеризується своєю міцністю та надійністю. Фарбування виконане порошковим напиленням, після чого фарба запікається в печі за високої температури, що гарантує довговічність покриття.
|
|
✦ Розміри 75х100 см см роблять цю люстру-підвіс зручною для встановлення у вітальні, їдальні або передпокої. Під час встановлення освітлювального приладу на кабелі можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні.
✦ Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 3
✦ Матеріал плафону: Метал
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 100 см ✦ Ширина: 75 см
|
✦ Чорна металева люстра-підвіс із двома лампами не тільки забезпечує функціональне освітлення, але й служить стильним елементом декору, що надає вашому інтер'єру сучасного та елегантного вигляду. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на кабелі, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сіті |
| Тип люстри | На кабелі |
| Артикул | 60206-1379 |
| Категорія товару | Підвісний світильник |
| Максимальна потужність лампи розжарювання (Вт) | 60 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Без плафона |
| Мінімальна висота | 220 см |
| Назва | Підвісний світильник 60206 серії "Сіті" |
| Колір каркаса, корпусу | Мідь, Чорний |
| Ширина/Діаметр | 750 мм |
| Основні | |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для гардеробної, Для вітальні, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Люмінесцентна, Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 4 332,99 ₴















