Люстра на ланцюгу абажур текстиль із квітами 5 ламп Е14 50х56 см


Колекція Флоренс
![]() |
✦ Пориньте в атмосферу сучасної елегантності з нашою унікальною люстрою-підвісом. Вона має білий металевий каркас з текстильними абажурами створює враження гармонійної взаємодії світла і тіні. Каркас спроектований для використання з цоколем Е14, що дарує широкий вибір світлових ідей.
✦ Люстра оснащена патроном Е14, що дозволяє використовувати різноманітні типи лампочок залежно від переваги. Ця зручність у виборі забезпечує можливість регулювати яскравість та тон світла відповідно до настрою та завдань. З легкістю змінюйте лампочки, підлаштовуючи освітлення під кожен момент та створюючи індивідуальну атмосферу.
|
|
✦ Матеріал основи люстри – метал, характеризується своєю міцністю та надійністю. Фарбування виконане порошковим напиленням, після чого фарба запікається в печі за високої температури, що гарантує довговічність покриття.
✦ Перевірене часом надійне кріплення до стелі через гак, забезпечить простоту встановлення та безпеку експлуатації люстри. Під час встановлення освітлювального приладу на ланцюгу можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики люстри
✦ Кількість джерел світла: 5 ✦ Матеріал каркаса: Метал
✦ Тип цоколя: Е14 ✦ Висота: 56 см ✦ Ширина: 50 см
|
✦ Люстра-підвіс із металевим каркасом стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів на кабелі, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Флоренс |
| Тип люстри | На ланцюгу |
| Артикул | 7155-0854-490504 П Е14 |
| Вага | 2.08 кг. |
| Категорія товару | Люстра |
| Максимальна потужність лампи розжарювання (Вт) | 40 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Кераміка, Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Текстиль |
| Мінімальна висота | 360 см |
| Назва | Люстра 7155 А серії "Флоренс" |
| Номер абажуру | 49 П Е14 |
| Номер тканини | 504 |
| Колір каркаса, корпусу | Білий, Крем |
| Ширина/Діаметр | 500 мм |
| Ширина/Діаметр (верх абажуру) | 500 |
| Основні | |
| Напрямок світла | Вниз та в боки |
| Тип приміщення | Для великих приміщень, Для вітальні, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Люмінесцентна, Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 10 197,90 ₴















