Підвісний світильник 1 лампа Е27 чорний 18х100 см




Колекція Підвіс (метал)
![]() |
✦ Люстра на кабелі – універсальний варіант для освітлення як сучасних, так і класичних інтер'єрів. Металевий каркас робить її міцною та стійкою до зносу. Люстра-підвіс добре підійде для вітальні, спальні або їдальні, а також може бути використана для створення затишного та теплого освітлення у передпокої чи коридорі. Завдяки компактним розмірам, може бути основним і додатковим джерелом світла. ✦ Модель оснащена патронами Е27, що дає гнучкість вибору типу лампи, що підходить під стиль та потреби у освітленні. Завдяки цьому ви можете вибрати енергоефективні LED-лампи або класичні лампи розжарювання, щоб створити бажану атмосферу у вашому просторі.
|
|
✦ Світильник у стилі модерн використовується в сучасних інтер'єрах, дозволяючи підкреслити їхню індивідуальність. Завдяки можливості регулювання висоти під час встановлення, ця люстра на кабелях забезпечує контроль над освітленням та дозволяє легко створювати бажану атмосферу в інтер'єрі.
✦ Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад на стелі. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. Модель буде відмінним доповненням для вітальні, їдальні або інших кімнат.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики світильника
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал каркасу: Метал
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 100 см ✦ Ширина: 18 см
|
✦ Люстра стане чудовим доповненням для інтер'єру будь-якого будинку, додавши в нього шарм та розкіш. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних люстр, а також бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Чашка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 18 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Осака |
| Тип люстри | На кабелі |
| Артикул | 30904-1884 |
| Категорія товару | Підвісний світильник |
| Максимальна потужність лампи розжарювання (Вт) | 60 |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Метал |
| Мінімальна висота | 300 см |
| Назва | Підвісний світильник 30904 серії "Осака" |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Білий, Чорний |
| Ширина/Діаметр | 180 мм |
| Основні | |
| Напрямок світла | Вниз |
| Тип приміщення | Для готелю, Для кабінету, Для кафе, Для кафе, бару, ресторану, Для кухні, Для магазину, Для офісу |
| Типи ламп | Галогенна, Люмінесцентна, Розжарювання, Енергозберігаюча |
- Ціна: 4 094,37 ₴















