Люстра дерев'яна на тросі на 1 лампу E27 венге 16х64 см



Колекція Х'юстон
![]() |
✦ Декоративна дерев'яна люстра на тросах для високої стелі - витончений та сучасний освітлювальний пристрій, виконаний у стилі модерн. Світильник декорований натуральним деревом порід. Дерево оброблено алкідними фарбами, що захищають і зберігають його.
✦ Люстра доповнена дизайнерськими абажуром з голландського преміум-матеріалу, який обробляється спеціальним просоченням, що відштовхує пил і вологу. Він стійкий до штучного світла й ультрафіолету, забезпечуючи довговічність освітлювального приладу.
|
|
✦ Люстра оснащена патроном Е27, що дає вам гнучкість вибору типу лампи, що підходить під ваш стиль і потреби у освітленні. Завдяки цьому ви можете вибрати енергоефективні LED-лампи або класичні лампи розжарювання, щоб створити бажану атмосферу у вашому просторі.
✦ Сучасне планочне кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель. Під час встановлення освітлювального приладу можна регулювати його висоту, що дає змогу контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла в приміщенні.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики люстри
✦ Кількість джерел світла: 1
✦ Матеріал: Дерево
✦ Колір: Венге
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 640 мм ✦ Ширина: 160 мм
|
✦ Дерев'яна люстра на тросах – це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн, комбінований із природною теплотою дерева та м'якістю білого матового відтінку. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також люстр, бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 64 см |
| Ширина | 16 см |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Дерево, Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Дерево, Скло |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання |
| Колір каркаса, корпусу | Венге |
| Колір плафона, підвісок | Венге, Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип люстри | На тросі |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 3 758,40 ₴















