Підвісний світильник на тросах на 3 лампи Е27 чорного кольору 75х100см



Колекція Флай
![]() |
✦ Декоративне оформлення світильників доповнено металевими абажурами. Завдяки такому дизайнерському рішенню освітлювальні прилади виглядають об'ємно у просторі. Основа люстри виконана з металу, який робить конструкцію надійною і довговічною.
✦ Люстра оснащена патроном Е27, що дає вам гнучкість вибору типу лампи, що підходить під ваш стиль і потреби у освітленні. Завдяки цьому ви можете вибрати енергоефективні LED-лампи або класичні лампи розжарювання, щоб створити бажану атмосферу у вашому просторі.
|
|
✦ Сучасне планкове кріплення зручне в установці та надійно фіксує освітлювальний прилад. Цей тип кріплення ідеально підходить для натяжних стель.
✦ При встановленні освітлювального приладу можна регулювати його висоту, що дозволяє контролювати освітлення кімнати та створювати необхідний рівень світла у приміщенні. Поворотна конструкція кріплення плафонів дозволяє змінювати кут нахилу освітлення.
|
![]() |
![]() |
Основні характеристики люстри
✦ Кількість джерел світла: 3
✦ Матеріал: Метал
✦ Колір: Чорний
✦ Тип цоколя: E27 ✦ Висота: 100 см ✦ Діаметр: 75 см
|
✦ Підвісний світильник на тросах на 3 лампи – це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн. Магазин «Ваш ДЕКОР» пропонує великий вибір різноманітних підвісів, а також люстр, бра та настінно-стельових світильників у різних стилях та цінових діапазонах.
Потрібна додаткова інформація?
Зв'яжіться з нами й ми обов'язково допоможемо Вам!
0 (98) 068-28-05
Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах,
щоб не пропустити новинки та огляди на товари!
Відкрийте для себе світ стильного дизайну разом з магазином «Ваш Декор», де кожен світильник — це крок до краси та затишку. Вибирайте та експериментуйте, втілюючи усі Ваші ідеї в життя. Ми тут, щоб допомогти Вам знайти ідеальне рішення для освітлення будь-якого простору.
Ваш комфорт — наше головне завдання!
ЕТАПИ ПРИДБАННЯ - ВІД ЗАМОВЛЕННЯ ДО ОТРИМАННЯ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення через кошик або за телефоном | Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів | Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті | Оперативне виконання замовлення у встановлений термін |
Важливо! Колір та відтінок товару на зображенні можуть відрізнятися від реального з різних причин (похибки камери, монітора, обробка фото та ін.). Також, виробник може змінювати характеристики та комплектацію без попереднього повідомлення. Просимо вибачення за можливі незручності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N&B Light |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 75 см |
| Основні | |
| Матеріал каркаса, корпусу | Метал |
| Матеріал плафонів, підвісок | Метал |
| Тип приміщення | Для балкону, Для бенкетної зали, Для великих приміщень, Для гардеробної, Для готелю, Для вітальні, Для дачі, Для дитячої, Для кабінету, Для кафе, бару, ресторану, Для коридору, Для кухні, Для сходів, Для магазину, Для офісу, Для передпокою, Для спальні |
| Типи ламп | Галогенна, Розжарювання |
| Колір каркаса, корпусу | Чорний |
| Колір плафона, підвісок | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип люстри | На тросі |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 7 038 ₴















